Sınıflandırma Eleği üretiminde, uzman personelimiz, tecrübemiz, makine parkurumuz ve üretim teslim süremizle sizlere daha iyi çözümler üretmekteyiz. Üretimin, istenilen ölçülerde ve tasarımda yapabilecek üretim alanımız mevcuttur. Ayrıca ürüne marka baskısı, montaj için gerekli delikler ve yönlendirme işaretleri gibi isteğe bağlı uygulamalar yapılabilmektedir. Sınıflandırma Eleği üretiminde gerçekleştirdiğimiz AR-GE çalışmaları sonucunda Sınıflandırma Eleği kalitesini ithal ürünlerle eşitledik! Sınıflandırma Eleği ile ilgili detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

  • Tüm ürünlerimizi Türkiye’nin her yerine kısa sürede ulaştırıyoruz.

  • Sizin için en doğru ürünler ile çözüme ulaşmanızı kolaylaştırıyoruz.

  • Ürünlerimizde her zaman son teknolojiyi takip ederek, en kaliteli halde size sunmaktayız.

  • Üretimde size destek vererek birlikte büyümeyi hedefliyoruz.

Sınıflandırma Eleği Standart Boyutları
1000 mm x 2000 mm
1250 mm x 2500 mm
1500 mm x 3000 mm

Sınıflandırma Eleği Standart Hammadde
DKP, Paslanmaz, Siyah sac, Krom

Sınıflandırma Eleği Standart Kalınlıkları
0.50 mm, 1 mm, 1,5 mm,  2 mm,  3 mm,  4 mm,  5mm,  6 mm,  8 mm,  10 mm

Özel Sınıflandırma Eleği Talepleri
Standar ürünler dışında istenilen hammadde, kalınlık ve ebatlarda ürünler istenilen çapta delinerek hazırlanır. Şirketimizin üretim portföyünce birçok çeşit için hazırlanmış kalıp bulunmaktadır. Bu Sınıflandırma Eleği kalıplar ile müşterilerimize özel çözümler üretmekteyiz. Spesifik ürünler için kalıp hazırlama konusunda lütfen bilgi alınız.

Seka Metal, müşteri odaklı olmayı ve müşteri memnuniyetini geleceğin güvencesi olarak görüyor. Bu prensibe dayanarak, tüm süreçleri iyileştirerek,% 100 müşteri memnuniyetini sağlamak, teknolojik gelişmeleri izlemek ve AR-GE yatırımlarına önem vermektedir. Müşterilerimizin Sınıflandırma Eleği talepleri için kaliteli ürün üretme sorumluluğu taşımaktayız.

1,5 mm Sınıflandırma Eleği, 3,5 mm Sınıflandırma Eleği, 2 mm Sınıflandırma Eleği, 5 mm Sınıflandırma Eleği, 1000 x 2000 mm Sınıflandırma Eleği, 4 mm Sınıflandırma Eleği, 1000 x 2500 mm Sınıflandırma Eleği, 1 mm Sınıflandırma Eleği, 3 mm Sınıflandırma Eleği, 7 mm Sınıflandırma Eleği, 9 mm Sınıflandırma Eleği, 8 mm Sınıflandırma Eleği, 2,5 mm Sınıflandırma Eleği, 6 mm Sınıflandırma Eleği, 10 mm Sınıflandırma Eleği, 4,5 mm Sınıflandırma Eleği, 1000 x 3000 mm Sınıflandırma Eleği, 1000 x 1000 mm Sınıflandırma Eleği, 1,25 mm Sınıflandırma Eleği,

Sınıflandırma Eleği Fiyatları

Seka Metal Sınıflandırma Eleği fiyatları konusunda tedarikçilerimizi, çözüm ortaklarımızı ve bayilerimizi yüksek kalitede mal üretebilmek ve müşteri memnuniyetini olabildiğince yüksek tutabilmek için sistemimizin bir parçası olarak görüyor ve en uygun Sınıflandırma Eleği fiyatlarını sağlamaya çalışıyoruz. Yüksek kalite, uygun fiyat ve hızlı teslimat; teklif verme, üretme ve lojistik hizmeti şirket kültürümüzde önemli bir yer tutmaktadır.

  • En iyi kalite ve En iyi Fiyata
  • Uluslararası Hizmet
  • Yüksek Kalite Standartlarına Uygunluk
  • Minimum Sınırlaması Yok
  • Hızlı üretim

Uluslararası kalite ve güvenlik standartlarına uygun olarak üretilen bu ürünleri farklı boyutlarda ve oldukça rekabetçi fiyatlarla sunuyoruz. Her tülü ürün talebinize cevap vermeye çalışıyoruz.

SEKA METAL’in popüler ürünlerinden Sınıflandırma Eleği, kademeli ve düz merkezlerde ve çeşitli çaplarda, ölçü aletlerinde, malzemelerde ve tabaka boyutu seçeneklerinde mevcuttur. Bu çok yönlü delik tipi, endüstriyel ve mimari tasarımlar dahil olmak üzere çok çeşitli uygulamalarda ortaya çıkar. Sınıflandırma Eleği kullanımlı Projenizi veya tasarımınızı tamamlamak üzere mevcut ürünleri öğrenmek için iletişime geçiniz.

Sınıflandırma Eleği fiyatları, Sınıflandırma Eleği çeşitleri, Sınıflandırma Eleği üreticisi, Sınıflandırma Eleği tedarikçi, Sınıflandırma Eleği şirketi, Sınıflandırma Eleği toptancısı, Sınıflandırma Eleği perakendeci, Sınıflandırma Eleği fabrikası, Sınıflandırma Eleği satıcıları, Sınıflandırma Eleği ihracatçısı,