Yonca delikli sac, yüzeyinde yonca yaprağı şeklinde delikleri olan bir metal sac türüdür. Bu delikler, sacın yüzeyinde özel bir düzenleme ile açılmış ve belirli bir delik boyutu ve aralığına sahiptir. Yonca delikli sac, genellikle dekoratif amaçlar için kullanılan bir sac türüdür.

Yonca delikli sacın kullanım alanları oldukça geniştir. İç ve dış mekan dekorasyonu, mobilya, kapı ve pencere panelleri, güvenlik panelleri, havalandırma sistemleri, ısıtma ve soğutma sistemleri, filtreler, asansör kapıları, duvar kaplamaları ve aydınlatma armatürleri gibi birçok endüstriyel uygulamada kullanılır.

Yonca delikli sacın avantajları arasında, estetik görünümü, dayanıklılığı, hafif olması, iyi hava ve ışık akışı sağlaması, kolay işlenebilmesi, düşük maliyeti ve özelleştirilebilir olması yer alır. Ayrıca, yonca delikli sac, çeşitli malzemelerden yapılabilir ve farklı kaplama seçenekleri sunar.

Yonca delikli sacın üretimi, özel delik açma makineleri kullanılarak yapılır. Bu makineler, sacın yüzeyine özel bir desen çizer ve yonca yaprağı şeklinde delikler açarlar. Yonca delikli sacın delik boyutu, şekli ve aralığı, uygulama ve müşteri taleplerine göre özelleştirilebilir.

Dayanıklılığı, işlevselliği, estetiği ve düşük maliyeti ile birçok endüstriyel uygulamada kullanılan bir sac türüdür. Farklı boyut ve şekillerde özelleştirilebilir ve dekoratif amaçlı kullanıma da uygundur.

Yonca Delikli Sac üretiminde, uzman personelimiz, tecrübemiz, makine parkurumuz ve üretim teslim süremizle sizlere daha iyi çözümler üretmekteyiz. Üretimin, istenilen ölçülerde ve tasarımda yapabilecek üretim alanımız mevcuttur. Ayrıca ürüne marka baskısı, montaj için gerekli delikler ve yönlendirme işaretleri gibi isteğe bağlı uygulamalar yapılabilmektedir. Yonca Delikli Sac üretiminde gerçekleştirdiğimiz AR-GE çalışmaları sonucunda Yonca Delikli Sac kalitesini ithal ürünlerle eşitledik! Yonca Delikli Sac ile ilgili detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

  • Tüm ürünlerimizi Türkiye’nin her yerine kısa sürede ulaştırıyoruz.

  • Sizin için en doğru ürünler ile çözüme ulaşmanızı kolaylaştırıyoruz.

  • Ürünlerimizde her zaman son teknolojiyi takip ederek, en kaliteli halde size sunmaktayız.

  • Üretimde size destek vererek birlikte büyümeyi hedefliyoruz.

Seka Metal, müşteri odaklı olmayı ve müşteri memnuniyetini geleceğin güvencesi olarak görüyor. Bu prensibe dayanarak, tüm süreçleri iyileştirerek,% 100 müşteri memnuniyetini sağlamak, teknolojik gelişmeleri izlemek ve AR-GE yatırımlarına önem vermektedir. Müşterilerimizin Yonca Delikli Sac talepleri için kaliteli ürün üretme sorumluluğu taşımaktayız.

Yonca Delikli Sac Fiyatları

Seka Metal Yonca Delikli Sac fiyatları konusunda tedarikçilerimizi, çözüm ortaklarımızı ve bayilerimizi yüksek kalitede mal üretebilmek ve müşteri memnuniyetini olabildiğince yüksek tutabilmek için sistemimizin bir parçası olarak görüyor ve en uygun Yonca Delikli Sac fiyatlarını sağlamaya çalışıyoruz. Yüksek kalite, uygun fiyat ve hızlı teslimat; teklif verme, üretme ve lojistik hizmeti şirket kültürümüzde önemli bir yer tutmaktadır.

  • En iyi kalite ve En iyi Fiyata
  • Uluslararası Hizmet
  • Yüksek Kalite Standartlarına Uygunluk
  • Minimum Sınırlaması Yok
  • Hızlı üretim

Uluslararası kalite ve güvenlik standartlarına uygun olarak üretilen bu ürünleri farklı boyutlarda ve oldukça rekabetçi fiyatlarla sunuyoruz. Her tülü ürün talebinize cevap vermeye çalışıyoruz.

SEKA METAL’in popüler ürünlerinden Yonca Delikli Sac, kademeli ve düz merkezlerde ve çeşitli çaplarda, ölçü aletlerinde, malzemelerde ve tabaka boyutu seçeneklerinde mevcuttur. Bu çok yönlü delik tipi, endüstriyel ve mimari tasarımlar dahil olmak üzere çok çeşitli uygulamalarda ortaya çıkar. Yonca Delikli Sac kullanımlı Projenizi veya tasarımınızı tamamlamak üzere mevcut ürünleri öğrenmek için iletişime geçiniz.