Yuvarlak delikli sac, metal bir sac malzemesi üzerinde düzenli aralıklarla açılmış yuvarlak deliklere sahip bir yapıya sahip bir sac türüdür. Bu delikler, sacın yüzeyinde özel bir düzenleme ile açılmıştır ve belirli bir delik boyutu ve aralığına sahiptir.

Yuvarlak delikli sacın kullanım alanları oldukça geniştir. Havalandırma sistemleri, ısıtma ve soğutma sistemleri, filtreler, mobilya ve dekorasyon ürünleri, güvenlik panelleri ve makine koruma kafesleri gibi birçok endüstriyel uygulamada kullanılır. Ayrıca, yuvarlak delikli sac, genellikle sanat ve dekorasyon alanlarında da kullanılır.

Yuvarlak delikli sacın avantajları arasında, hafif olması, yüksek dayanıklılığı, düşük maliyeti, iyi bir hava ve ışık akışı sağlaması ve özelleştirilebilir olması yer alır. Ayrıca, yuvarlak delikli sac, çeşitli malzemelerden yapılabilir ve farklı kaplama seçenekleri sunar. Bu, yuvarlak delikli sacın kullanımının dekoratif amaçlar için de ideal olmasını sağlar.

Yuvarlak delikli sacın üretimi, özel delik açma makineleri kullanılarak yapılır. Bu makineler, sacın yüzeyine özel bir desen çizer ve belirli bir delik boyutu ve aralığına sahip yuvarlak delikler açarlar. Yuvarlak delikli sacın delik boyutu, şekli ve aralığı, uygulama ve müşteri taleplerine göre özelleştirilebilir.

Sonuç olarak, yuvarlak delikli sac, dayanıklılığı, işlevselliği, estetiği ve düşük maliyeti ile birçok endüstriyel uygulamada kullanılan bir sac türüdür. Farklı boyut ve şekillerde özelleştirilebilir ve dekoratif amaçlı kullanıma da uygundur.

Yuvarlak Delikli Sac üretiminde, uzman personelimiz, tecrübemiz, makine parkurumuz ve üretim teslim süremizle sizlere daha iyi çözümler üretmekteyiz. Üretimin, istenilen ölçülerde ve tasarımda yapabilecek üretim alanımız mevcuttur. Ayrıca ürüne marka baskısı, montaj için gerekli delikler ve yönlendirme işaretleri gibi isteğe bağlı uygulamalar yapılabilmektedir. Yuvarlak Delikli Sac üretiminde gerçekleştirdiğimiz AR-GE çalışmaları sonucunda Yuvarlak Delikli Sac kalitesini ithal ürünlerle eşitledik! Yuvarlak Delikli Sac ile ilgili detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

 • Tüm ürünlerimizi Türkiye’nin her yerine kısa sürede ulaştırıyoruz.

 • Sizin için en doğru ürünler ile çözüme ulaşmanızı kolaylaştırıyoruz.

 • Ürünlerimizde her zaman son teknolojiyi takip ederek, en kaliteli halde size sunmaktayız.

 • Üretimde size destek vererek birlikte büyümeyi hedefliyoruz.

Seka Metal, müşteri odaklı olmayı ve müşteri memnuniyetini geleceğin güvencesi olarak görüyor. Bu prensibe dayanarak, tüm süreçleri iyileştirerek,% 100 müşteri memnuniyetini sağlamak, teknolojik gelişmeleri izlemek ve AR-GE yatırımlarına önem vermektedir. Müşterilerimizin Yuvarlak Delikli Sac talepleri için kaliteli ürün üretme sorumluluğu taşımaktayız.
Sac Kalınlığı: 0,5 mm – 6 mm arası

Standart Levha Ebatları

 • 1000 mm x 2000 mm
 • 1250 mm x 2500 mm
 • 1500 mm x 3000 mm

DKP, Paslanmaz ve Siyah saclar stoklarımızda bulunmaktadır. Lütfen güncel stok bilgisi için iletişime geçiniz.

Stok malzemeler dışında ihtiyaç duyulan her nevi ebat, delik çapı ve malzeme cinsinden özel üretim yuvarlak delikli saclar yapılmaktadır veya tedarik edilebilmektedir.

Yuvarlak Delikli Sac Fiyatları

Seka Metal yuvarlak delikli sac fiyatları konusunda tedarikçilerimizi, çözüm ortaklarımızı ve bayilerimizi yüksek kalitede mal üretebilmek ve müşteri memnuniyetini olabildiğince yüksek tutabilmek için sistemimizin bir parçası olarak görüyor ve en uygun Yuvarlak Delikli Sac fiyatlarını sağlamaya çalışıyoruz. Yüksek kalite, uygun fiyat ve hızlı teslimat; teklif verme, üretme ve lojistik hizmeti şirket kültürümüzde önemli bir yer tutmaktadır.

 • En iyi kalite ve En iyi Fiyata
 • Uluslararası Hizmet
 • Yüksek Kalite Standartlarına Uygunluk
 • Minimum Sınırlaması Yok
 • Hızlı üretim

Uluslararası kalite ve güvenlik standartlarına uygun olarak üretilen bu ürünleri farklı boyutlarda ve oldukça rekabetçi fiyatlarla sunuyoruz. Her tülü ürün talebinize cevap vermeye çalışıyoruz.

Örnek Ürünler:

1.50 mm yuvarlak delikli sac

2 mm yuvarlak delikli sac

2.25 mm yuvarlak delikli sac

2.50 mm yuvarlak delikli sac

3 mm yuvarlak delikli sac

3.75 yuvarlak delikli sac

5 mm yuvarlak delikli sac

6 mm yuvarlak delikli sac

7 mm yuvarlak delikli sac

7,5 mm yuvarlak delikli sac

8 mm yuvarlak delikli sac

8.50 mm yuvarlak delikli sac

9 mm yuvarlak delikli sac

9.50 mm yuvarlak delikli sac

10 mm yuvarlak delikli sac

10.50 yuvarlak delikli sac

11 mm yuvarlak delikli sac